Co warto wiedzieć o dekoderze WIWA H.265 MINI?

Poszukujesz niewielkiego dekodera, który pozwoli ci cieszyć się możliwością oglądania kanałów telewizji naziemnej w nowym standardzie?

To całkowicie zrozumiałe, bardzo wiele osób nie dysponuje miejscem na kolejne urządzenie elektroniczne na szafce telewizyjnej. Na szczęście, istnieją dekodery, które pozostają praktycznie niewidoczne i nie zajmują miejsca. Jednym z nich jest bez wątpienia dekoder WIWA H.265 MINI. To niewielkie urządzenie w przystępnej cenie, które pozytywnie zaskakuje swoją funkcjonalnością. Sprawdźmy więc co oferuje.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup dekodera WIWA H.265 MINI?

Nie da się ukryć, że bardzo wiele osób posiada w swoim domu sporą ilość urządzeń elektrycznych, które zamontowane są do telewizora. Odtwarzacz płyt, konsola, zestaw głośników – to tylko niektóre z nich. Nie dziwi więc fakt, że instalacja kolejnego urządzenia, które ma znaleźć się przy telewizorze może być kłopotliwe. Dlatego też rozwiązanie takie jak WIWA H.265 MINI są idealną alternatywą. Dokładna specyfikacja urządzenia dostępna jest między innymi pod adresem https://www.eltrox.pl/tuner-dvb-t-wiwa-h-265-mini.html. gdzie uwzględniono szczegółowe informacje informacje techniczne.

To niewielkie, kilkucentymetrowe urządzenie montowane jest bowiem za telewizorem a jedyną widoczną częścią jest niewielka dioda IR, która służy do komunikacji z nowoczesnym, bardzo wrażliwym pilotem MEMO Control.
Małe rozmiary i przystępna cena to nie jedyne zalety dekodera WIWA H.265 MINI. Kolejną zaletą jest przesyłanie obrazu w jakości Full HD, dzięki której możemy cieszyć się naprawdę wyrazistym, realistycznym obrazem.

Funkcje, które pozytywnie cię zaskoczą

Jak na niewielki dekoder WIWA H.265 MINI ma naprawdę sporo funkcji dodatkowych, które pozytywnie cię zaskoczą. Wśród nich wymienić możemy między innymi możliwość wyświetlania napisów w języku polskim, możliwość przeglądania YouTube oraz innych serwisów internetowych a także nagrywania programów telewizji naziemnych. WIWA H.265 MINI posiada bowiem możliwość podłączenia nośników zewnętrznych zarówno w celu odtwarzania jak i nagrywania. Zaletą dekodera jest również fakt, że jest on niezawodny oraz bardzo prosty w montażu.